شيخ اصلاحات را چه شده است؟!(سياسی)

شيخ اصلاحات را چه شده است؟!

شيخ اصلاحات را چه شده است؟! چرا اين گونه به پيش می تازد؟ و چرا همرزمان و همراهان خود را پس می زند؟ مگر او فراموش کرده در مجلس ششم با آرای پايينش چگونه بر مسند رياست نشست و مگر به ياد نمی آورد در روزهای انتخابات، همگان رای به او را نه به علت انديشه های سياسيش بلکه به دليل وعده ۵۰ هزار تومانی اش لبيک گفتند؟!

اما او را امروز چه شده که به مهمانی کيهانی هايی می رود که در آن روزهای مجلس ششم و حتی در انتخابات نهم رياست جمهوری مورد هجمه اش قرار دادندو چگونه به خود اجازه می دهد نقدها را به سمت ديگر اصلاح طلبان بگيرد و خود و همرزمان امروزی اش را برکنار از هرگونه نقدی بداند؟!

شيخ اصلاحات ما ـ که امروز بايد در اين کلمه شک کرد ـ بعد از انتخابات راهش را جدا کرد و البته گام خوبی را نيز آغاز نمود. حرکت او نشان از همان حالات هميشگی اش را داشت. ايجاد حزبی جديد با انديشه های جديد و البته در همان راستای اصلاح طلبی و اين را همان روز به فال نيک گرفتيم. اما او را چه شده که ياد ياران را فراموش کرده...

او خود پاسخ اين سوال را بهتر می داند و ما نيز بهتر از او می دانيم که در لحظه های هياهوی امروز سکوت بيش از پيش جايز است.

چه خوب است در اين هجمه ناخواسته که به مهمانی اصلاح طلبان آمده و و در منزل انان جا خوش کرده، ميزبانانی چون شيخ اصلاحات هجمه را شديدتر نکنند تا نگويند که:

«من از بيگانگان هرگز ننالم             که با من هر چه کرد آن آشنا کرد»

و ما هم به همين کوتاه اکتفا می کنيم و می دانيم شيخ ما را نيز برکندن لباس شيخوخيت اصلاحات چندان روا نباشد...

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نينا

سلام نميخوام سياسی حرف بزنم....آخه وقتی دهنم وا بشه دیگه هیچکی نمیتونه ببندتش اومدم بهت بگم که نوشته هات رو خوندم شاد باشی يا حق

صادق صدق گو

اگه چيزی نگيم طرف فکر ميکنه راست ميگه اگه چيزی بگيم می گن چرا احترام بزرگترا رو نگه نمی دارين؟! اخه نبايد خود بزرگتر احترام خودش رو نگه داره؟ شايد بعضی حرفاش درست باشه اما موقعيت زمانی رو هم بايد در نظر گرفت.

هاله

آقای اسلامی سلام ممنون از اينکه نسبت به من لطف داشتيد و راهنمايی های مفيدی برام نوشتيد. قابل تامل بود و جای تشکر دارد. در مورد وبلاگتون بايد بگم به يقين برای کسانی که اهل سياست هستند عاليه. (آخه من از سياست چيزی نمی فهمم) ولی يه جورايی شايد باعث شد مسائل روز جامعه رو بفهمم. شايد به کمک شما ديگه وقتي دوستان بحث سياسی می کنند کم نيارم و مثل هميشه يه گوشه نشينم. در پناه شعور برتر آسمانی و زمينی باشيد.

فهيمه

سلام به شما دادی گلم مطا لب زيبای نوشتی موفق باشی داديی

جن المجنون

سلام. پاسخی به بزرگترين سوال تاريخ: زيرا مطالب راجع به اجنه مثل مطالب سياسی و عشقولانه و ... فت و فراوون نيست که هی آپ کنم

آزاده

سلام.يک دنيا ممنون.در پناه حق

يلدا

سلام.......... مرسی از حضور شما......... شاد باشید تا همیشه..........

محيا

سلام!!!! چون اوصولا تو کارهای سياسی وارد نمی شم!!!نظر خاصی ندارم!!! اما متنتون نثر جالب و جديدی داره!! هميشه آسمانی باشيد!!!

سلام

با سلام وقتی میتوان با امریکا گفتگو نمود پس چرا....؟ وشما نیز کمی انصاف موفق باشید

انصار حزب الله

همینجا اعلام میدارم گه ما با همکاری گروه خرابکار به زودی وبلاگ شما را هک خواهیم کرد چون دارید چرت و پرت میگید همین پس دیگر نیازی به تهدید نیست www.kharabkar.com/team