رئيس جمهور معجزه می كند؟!(سياسي)

رئيس جمهور معجزه می كند؟!

جا برای خنده و يا حتی گريه بسيار است. زمانی تعجب می‌كنی كه يك انسان و تنها يك انسان معمولی و يا غيرمعمولی داعيه‌ای فراتر از داعيه بزرگان داشته باشد.

مهم نيست كه با رئيس جمهور از لحاظ انديشه سياسی‌اش مشكلی داشته باشي؛ اينجا مسئله فراتر است كه رئيس جمهور و اطرافيان گام در راهی گذاشته‌اند كه به تعبيری ورود در حريم تقدسات است و اين تقدسات مورد تكريم و قبول بسيار!

۱- روز اول از ‹‹عدالت›› سخن گفت و همگان را به ياد عدالت علوی انداخت ؛ گويی در ۲۷سالی كه از عمر جمهوری اسلامی می گذرد كسی را انديشه عدالت نبوده و ايشان مبتكر و مخترع و تنها متولی عدالت هستند كه اين خود علامت سؤالی برای جمهوری اسلامی عزيزمان است.

۲- روزی در بازگشت از سازمان ملل و نيويورك و در ديدار با آيت‌الله جوادی آملی از ‹‹هاله نور›› سخن گفت و همگان به ياد پيامبران و امامان افتادند كه همواره از چهره‌پردازی و چهره‌سازی آنها خودداری شده و با هاله‌ای از نور پوشانده شده‌اند. شايد آن هاله مقدمه‌ای بوده برای حرف‌هايی كه می‌بايست مدتی بعد شنيده می‌شد.

۳- روزی ديگر در مقام يك معلم اخلاق ‹‹نامه›› به جرج دبليو بوش نوشت و همگان را به ياد نامه‌هايی انداخت كه محمد(ص) پادشاهان قدرتمند اطراف خود را با آن هدايت می‌كرد، انداخت وجالبتر از آن نامه تقديس نامه او در نماز جمعه بود كه آيت‌الله جنتی فرمود:‌‹‹اين نامه از الهامات الهی است›› و رئيس جمهور مورد الهامات الهی واقع شد.

۴- و امروز به گفته رئيس ديوان محاسبات و از زبان يك سوری ، خاتميت مورد تهديد واقع می‌شود و شنيده می‌شود كه : ‹‹اگر قرار بود بعد از محمد پيامبری بيايد ، آن پيامبر رئيس محمود احمدی‌نژاد است.›› محمود احمدی‌نژاد در جايی می‌تواند بنشيند كه حتی علي(ع) و حسين(ع) هم نتوانستند بر آن تكيه بزنند چرا كه اطرافيانشان می‌دانستند زمان خاتميت سر رسيده است.

و بسياری از اين بابت خدا را شكر می‌كنند كه زمان خاتميت سر رسيده و امروز رئيس جمهور را در قامت پيامبری نمی‌بينند.

*  *  *

محمود احمدی‌نژاد رئيس جمهور ايران مراتب الوهيت و عروج الهی را به سرعت طی می‌كند و محكم‌تر از قبل پيش می‌رود و اين سؤال در انديشه‌ها ايجاد می‌شود كه در سلسله اين مراتب صعود الهی ، سرمنزل بعدی كجاست ، چرا كه بعد از پيامبران كه زمينی بوده‌اند نوبت به آسمان می‌رسد و خـ...؟!

اميدواريم كار به آنجا كشيده نشود...

/ 2 نظر / 12 بازدید
ايرونی

سلام رسول! عالی بود!می دونی که اگه نبود نمی گفتم...در ضمن مگه مقام خ.. چه جوريه ديگه؟

morteza

اگه با تبادل لینک موافقی توی قسمت نظرات وبلاگم بگو به امید یه دوستی خوب